Česká verze |Deutch version |English version
Úvod - Reference
Novomanželé Balouškovi

Novomanželé Lenka a Martin Balouškovi – sobota 25.08.2012

Rádi bychom ještě jednou moc poděkovali za dokonalou přípravu naší svatby , která se konala včetně venkovního obřadu v hotelu Benica. Celý den byl pro nás dva i pro všechny hosty krásný a nezapomenutelný.

Velké díky celému týmu hotelu Benica za ochotu a pomoc s celou přípravou a organizací, zvláště Renatě, která nám pomohla s vymyšlením celého scénáře a výsledkem všeho byl výjimečný den přesně takový, jakým by měl den svatební být. Krásné :)

DSC_00401

 
Novomanželé Jílkovi, 2012

Pro oslavu našeho svatebního dne jsme si nemohli vybrat lepší místo než hotel Benica v Benešově. Naše představy byly zpočátku celkem náročné, ale se vším nám v hotelu vyšli naprosto vstříc, za což ještě jednou velice děkujeme. Přichystali nám nejen krásnou výzdobu svatební tabule a tanečního parketu, ale také musíme pochválit skvělou kuchyni, velmi ochotný personál a hezké pokoje. Při příjezdu k hotelu nám dokonce přichystali krásné přivítání a s přípitkem nám poblahopřáli. Dalším milým překvapením bylo nádherně připravené a ozdobené novomanželské apartmá se šampaňským na pokoji a milou pozorností od hotelu. Celý náš svatební den byl dokonalý a to i díky hotelu Benica. Děkujeme.

Petra a Ondra

PO_221

 
Oslava narozenin - Klápovi, únor 2012

Tímto chceme poděkovat paní Renatě Forejtové, která nám zajišťovala catering, za velice profesionální práci. Taktéž platí poděkování personálu. Zejména kuchařům za výborné jídlo a obsluze, která i přes velký počet lidí vše zvládla s úsměvem.

Mnohokrát děkujeme a víme, že se na vás vždy budeme s důvěrou obracet a všem doporučovat skvělou profesionálku Renatu Forejtovou. Ještě jednou velký dík!

S pozdravem Klápovi

 
Datart, říjen 2011

Začátkem října jsme v hotelu Benica pořádali firemní konferenci pro 70 osob. 

Připravenost na konferenci byla včas a provedena v přesném souladu se zadáním. Jídlo bylo velmi chutné. Personál byl ochotný, usměvavý a vyšel vstříc veškerým požadavkům. Určitě tento hotel splnil naše očekávání.

Děkujeme

Zuzana Dráždilová

Datart International a.s.

 

 
Novomanželé Šípkovi, srpen 2011

Dobrý den,

byli jsme moc spokojeni a budeme doporučovat dál. Chtěli jsme mít hostinu ve venkovním prostředí a to nám Benica spolu s přízní počasí umožnila.

Všechno bylo vzdušné a příjemné, personál profesionální.

Mějte se krásně, ještě jednou děkujeme, budeme na Benicu vzpomínat  s láskou ;-)

Vendy Šípková (Jedlanová)

125

 
Securitas, září 2011

Dobrý den,

touto cestou bych Vám chtěla ještě dodatečně moc poděkovat za výbornou organizaci našeho výjezdního zasedání. Musím říci, že s tak vstřícným jednáním jsem se ještě nesetkala.
Moc se nám u Vás v hotelu líbilo. Též bych chtěla poděkovat slečnám na recepci a hlavně pánům barmanům :), kteří s námi měli opravdu velikou trpělivost. Zkrátka všichni jste byli moc milí, ochotní a vyhověli jste nám ve všem, co jsme požadovali.

Opravdu "veliký dík" vám všem!

S pozdravem

Drahoslava Sochorová
Asistenka FŘ
Assistant to Financial Manager

SECURITAS ČR s.r.o.
Pod Pekárnami 2/878, 190 00, Praha 9

 
Novomanželé Skalský, červen 2011

Velice děkuji hotelu Benica za profesionalitu a vstřícnost, se kterou jsme se všichni setkali při pořádání naší svatby dne 17.6. 2011 právě v tomto hotelu. Děkujeme s manželkou  zvláště paní Kmoškové, se kterou jsme měli tu čest všechny podrobnosti ohledně svatby konzultovat a probírat. Děkujeme za její pomoc, rady a postřehy.

Nejen my dva, ale i všichni naši hosté byli se službami hotelu Benica velice spokojení a můžeme je vřele doporučit dalším párům, které se na svoji svatbu teprve chystají.

 

Manželé Skalský

skalsksvatba

 

 
Develor - konference 2011

Develor, konference 2011

„V srpnu 2011 jsme v hotelu Benica organizovali mezinárodní konferenci naší společnosti pro 50 lidí ze všech našich evropských poboček. Konference trvala celý týden a vzhledem k různorodosti programu kladla na hotel náročné požadavky z hlediska organizace a přípravy. S hotelem Benica jsme byli po celou dobu akce velmi spokojeni. Z hlediska organizace jsme oceňovali zejména pečlivou přípravu a konzultaci celé akce předem, ochotu k osobním setkáním a návrhy řešení. Velmi ochotně a rychle přizpůsobovali konferenční místnosti, restauraci i venkovní prostory našim potřebám. Velmi pozitivně byla vnímána zejména ochota a pracovitost personálu v restauraci, na recepci a vedení hotelu. Hotel nám vycházel vstříc i v zajišťování transportu hostů z a na letiště, v netradičních požadavcích a také nám dal užitečné tipy na možnosti aktivit v okolí. S hotelem Benica jsme spolupracovali už na několikáté naší akci a zatím jsme byli vždy velmi spokojeni. Zejména bych ocenila přístup paní Petry Kmoškové, díky které celá akce byla pečlivě naplánována a hladce probíhala.“

Karolina Tichá
Relationship Manager

DEVELOR Czech
Think performance

 
Svatební den Evy Jeslinkové 6.8.2011

Dobrý den,

dovoluji si zaslat svatební fotografii a veliké poděkování. Všude chodím a říkám, že jsem měla super team na "výrobu nevěsty". Posuďte sami ... :)

V neposlední řadě děkuji paní Kmoškové, která mi pomohla vše zařídit a v jejímž hotelu jsme byli všichni maximálně spokojeni.

Eva Jeslinková

jeslinkova

 
Euromaster Česká Republika, únor 2011

Dobrý den,

rádi bychom poděkovali za bezchybný průběch a přípravu našich školení. Zvláště oceňujeme osobní přístup, příjemný a velmi ochotný personál a výborné služby hotelu. Velkou chválu si rozbodně zaslouží kuchyně - jídlo bylo skvělé! Všichni účastníci odjížděli spokojeni a školení se vydařila.

Lenka Kroutilová

Koordinátorka Euromaster Česká republika s r.o.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 2 z 3

mastercard

visa

american_express

cheqdej

gastro

ticket

smarthotel_logo
Logo_sphere_card_DTP_rgb_250px

BEW_logo

BENICA
8,1/10
Jan-Prerovsky-Commercial-Food-Interior-Photography

Kudy z nudy

Kudyznudy.cz - tipy na výlet