Česká verze |Deutch version |English version
Úvod - Reference
Manželé Samcovi

Dobrý den,

moc a moc chceme poděkovat za úžasnou svatební hostinu, která se konala 3.7.2010 v hotelu Benica. Celý váš tým byl příjemný a pohotový, nemohli jsme si vybrat lépe. Celý večer bylo výborné jídlo a zábava nevázla.

Děkujeme moc!

Manželé Samcovi

 
Novomanželé Vytrhlíkovi

Dobrý den paní Sejková,
velké díky patří především Vám!! Byla s Vámi radost spolupracovat, příjemné a profesionální jednání.
Vše bylo perfektně připravené, přivítání, výzdoba svatební tabule, hostina, večerní raut a veškeré jídlo bylo vynikající, díky šéfkuchaři!! Celkově celý den se konal v příjemné atmosféře a v milém prostředí. Byli jsme se vším hrozně spokojeni a jsme rádi, že jsme si vybrali zrovna Vás.
Velké díky patři také Horvátům, kteří hráli výborně a moc jsme se bavili.

Ještě jednou za vše moc děkujeme, i celému personálu a budeme Vás všude chválit a doporučovat :o))
Mějte se krásně

Simona, Pavel a Vítek Vytrhlíkovi

 
Ivan a Alisa

Dobrý deň Renata,
ešte raz by sme Vám chceli moc poďakovať za bezchybnú organizáciu našej svadobnej oslavy. Prosíme, predajte naše poďakovanie aj celému Vašemu skvelému týmu, ktorého ochotná práca a obsluha prispeli k tomu, že sme sa po celú oslavu u Vás cítili veľmi dobre. Sme presvedčení, že rovnaký názor zdieľajú s nami aj všetci naši hostia. Určite budeme Váš hotel odporúčať naším známym.

S pozdravom,
Ivan & Alisa

 
Novomanželé Peterkovi

Dobrý den slečno Renato,
moc bychom Vám chtěli poděkovat za opravdu nádherně připravenou svatební hostinu. V příloze zasíláme opravdu malinkaté poděkování za obrovský kus bezchybně odvedené práce.

Děkujeme za milou spolupráci a přejeme Vám příjemný den.

Novomanželé Andrea & Jarda Peterkovi

1

 
Novomanželé Hronovi

Chtěli bychom moc a moc poděkovat slečně Auersvaldové a jejímu týmu za tu nejkrásnější svatbu, kterou jsme mohli mít. Od začátku až do konce bylo vše prvotřídní, svatební tabule překrásná, svatební oběd i večerní raut delikátní, klobouk dolů panu šéfkuchaři a jeho kolegům. Po celý den byla úžasná amosféra a to i díky obsluze, která byla taková, jak má být - profesionální a příjemná. Určitě největší dík patří slečně Renatě Auersvaldové, pro kterou žádná naše představa nebyla problémem a to jen díky jejím organizačním schopnostem a profesionalitě, vše bylo skvěle propacované a naplánované, přesně podle našich představ, které nám slečna Renata pomohla zrealizovat tak, jak jsme ani nedoufali...

Z vlastní zkušenosti můžeme hotel Benica pro jakoukoliv akci jen doporučit!
Ještě jednou velké DÍK

Novomanželé Pavla a Ladislav Hronovi

 
Martina Mlýnková

Zdravím Vás Kláro,
první bych Vám chtěla poděkovat za krásný pobyt u vás v hotelu. Bylo to moc příjemné, obdiv patří jak do kuchyně za vynikající jídlo, tak i k obsluze, protože je radost se nechat obsluhovat tak příjemným a usměvavým personálem...
Ještě jednou moc díky...

Martina Mlýnková

 
Zinest s.r.o.

Vážení,
rád bych poděkoval za vzorovou přípravu a průběh celé naší konference.Chtěl bych především zdůraznit perfektní přípravu paní Kláry Sejkové,dále pak vynikající obsluhu a v neposlední řadě výborně připravená všechna podávaná jídla.Velmi jsem byl spokojen,a nejen já, nýbrž celý náš obchodní tým. Bravo

Judr.Petr K. Záhorský
jednatel Zinest s.r.o.

 
Manželé Eichlerovi

Milá Kláro,
děkujeme Vám velice za přípravu a organizaci naší svatební hostiny.Byli jsme velmi spokojeni! Přejeme hodně úspěchů v další práci a zasíláme malou pozornost.

Manželé Eichlerovi

 
Luzum Josef

Vážená paní ředitelko a Kláro,

Dne 6. 6. 2009 jsme u Vás měli objednanou svatební hostinu. Zhruba před půl rokem jsem s Vámi začal jednat o možnosti pronájmu restaurace a možnosti u Vás hostinu uspořádat. Hned od začátku, což se často nestává, bylo jednání na velmi vysoké úrovni a velice příjemné. Vyšly jste nám naprosto vstříc od prvního kontaktu. Novomanželé chtěli svatbu jako z pohádky, díky Vám, Renato a Kláro, se tento sen mohl splnit.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 3 z 3

mastercard

visa

american_express

cheqdej

gastro

ticket

smarthotel_logo
Logo_sphere_card_DTP_rgb_250px

BEW_logo

BENICA
8,1/10
Jan-Prerovsky-Commercial-Food-Interior-Photography

Kudy z nudy

Kudyznudy.cz - tipy na výlet