Česká verze |Deutch version |English version
Úvod - Svatby
Konference

Profesionální konferenční servis

Firemní akce vyžadují dokonalé skloubení dvou na první pohled odlišných požadavků. Na jedné straně vysoce profesionální funkční prostředí, na straně druhé pocit pohody pro všechny zúčastněné.

Semináře, školení, akce s klienty, výroční firemní setkání – to všechno jsou akce, které v hotelu Benica dlouhá léta zajišťujeme k trvalé spokojenosti klientů. Díky tomu disponujeme veškerým potřebným technickým vybavením i stravovacím a ubytovacím zázemím.

Prostor a uspořádání na přání

Výhodou hotelu Benica je výjimečná prostorová variabilita. Hlavní konferenční sál můžeme přizpůsobit výběrem a rozmístěním nábytku a podia řadě variant využití, takže pojme až 120 účastníků. Další dva klimatizované menší sály poskytnou prostor pro 100 a 60 osob, dva menší salonky vyhovují pro jednání do 10 účastníků.

Kompletní technické vybavení

K firemním akcím patří také kvalitní audiovizuální vybavení. Pronajmout lze proto ozvučení včetně přenosných a klopových mikrofonů, projekční plazmovou a LCD televizi, dataprojektor, notebook, videokameru atd. Pro všechny účastníky je zajištěno WiFi připojení.

Odpovídající ubytovací kapacity

Hotel Benica nabízí účastníkům firemních setkání ubytování ve 33 nově zrekonstruovaných pokojích s krásnou koupelnou, WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem a WiFi připojením. Hotelovým hostům je k dispozici velké parkoviště před hotelem zdarma.

Kvalitní gastronomie

O spokojenosti všech zúčastněných rozhoduje i kvalita kuchyně. Ta v hotelu Benica je známá čerstvými surovinami upravenými pro gurmány podle české, italské i mezinárodní kuchyně. Kromě hotelové restaurace je k dispozici i posezení na zahradní terase a venkovní gril.

Příležitosti pro relaxaci

Chvíle soustředění při jednání nebo semináři vyžadují na druhé straně kompenzaci odpočinkem. Proto je zahrada vybavená bazénem a blízké okolí hotelu Benica nabízí řadu příležitostí pro sportovní vyžití a turistiku, jako je wellness centrum nebo kurty. Příjemná je také blízkost zámku a divadla Konopiště. K pohodě účastníků firemních akcí přispívá i výborná dostupnost přímo na trase E55, pouhých 40 km od Prahy.

Akci pečlivě připravíme

Jsme připraveni s vámi probrat všechny detaily, na kterých bude záležet úspěšnost vaší akce, včetně všech speciálních požadavků. Kontaktujte, prosím, paní Kmoškovou na čísle 737 797 214 nebo emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Těšíme se na Vás!

 

Vaše dobré rozhodnutí umíme ocenit odpovídajícím dárkem!

Vážíme si firemních klientů, kteří dovedou využít ucelený komplex služeb hotelu Benica připravený speciálně pro tyto příležitosti. A rádi dáme najevo, že budoucí spolupráci umíme ocenit. Pokud u nás objednáte zajištění akce pro více než dvacet osob, získáte právě vy bonus v podobě voucheru na ubytování na dvě noci v hotelu Benica podle vašeho osobního výběru zcela zdarma. Těšíme se na vaši firemní i osobní návštěvu!

 

mastercard

visa

american_express

cheqdej

gastro

ticket

smarthotel_logo
Logo_sphere_card_DTP_rgb_250px

BEW_logo

BENICA
8,1/10
Jan-Prerovsky-Commercial-Food-Interior-Photography

Kudy z nudy

Kudyznudy.cz - tipy na výlet