Česká verze |Deutch version |English version
Úvod - Svatby
Svatby

Svatba jako zážitek

Krok do společného života je nezapomenutelným zážitkem pro novomanžele i nejbližší příbuzné. V prostředí hotelu Benica se může stát akcí, na kterou budou dlouho vzpomínat všichni hosté.

Dlouholeté zkušenosti s pořádáním svatebních hostin nám umožňují doladit významný životní okamžik do nejmenších detailů a současně vyhovět všem specifickým přáním šťastné dvojice a vytvořit pro ni originální prostředí.

Obřad může proběhnout u nás

Pokud neplánujete sňatek v obřadní síni a nechcete svatebčany zbytečně převážet z místa na místo, může slavnostní obřad po dohodě s benešovskou matrikou proběhnout v důstojném prostředí přímo v hotelu Benica.

Prostory pro hostinu podle vašich představ

Ať už máte představu komorního posezení několika nejbližších nebo naopak plánujete bohatou akci pro velké množství hostů, v hotelu Benica pro vás připravíme prostory v ideálním rozměru. Uspořádání velkého sálu vám individuálně upravíme, a pokud bude přát počasí, mohou svatebčané využít hotelovou zahradu pro venkovní party s tanečním parketem a dalším servisem. K dispozici je ovšem i několik hotelových salonků různých rozměrů a hotelová restaurace. Všechny prostory slavnostně vyzdobíme podle vašich představ a vkusu.

Slavnostní menu je základ spokojenosti

Kuchyně hotelu Benica je vyhledávaná kvůli tradičně poctivým pokrmům a kvalitě čerstvých surovin. Nabídka zahrnuje českou, mezinárodní a italskou gastronomii. V rámci přípravy organizace celé slavnostní akce vám nabídneme degustaci menu, které si vyberete.

Dokonalé zázemí je samozřejmostí

Kromě kvalitní gastronomie je vám k dispozici ubytování ve 33 pokojích s kompletním vybavením. O spokojenosti hostů hotelu Benica rozhodují i takové detaily, jako je WiFi připojení, velké hotelové parkoviště nebo nové dětské hřiště. To vše v turisty a sportovci hojně navštěvované oblasti nedaleko atraktivního zámku Konopiště.

Poradíme vám s každým detailem

Sebemenší drobnost přispívá k celkovému vyznění slavnostní akce, a proto je s vámi rádi pečlivě probereme a zodpovíme všechny vaše dotazy. Kontaktujte, prosím, paní Petru Kmoškovou na čísle 737 797 214 nebo na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

mastercard

visa

american_express

cheqdej

gastro

ticket

smarthotel_logo
Logo_sphere_card_DTP_rgb_250px

BEW_logo

BENICA
8,1/10
Jan-Prerovsky-Commercial-Food-Interior-Photography

Kudy z nudy

Kudyznudy.cz - tipy na výlet