Česká verze |Deutch version |English version
Home - Hochzeitsparty
Svatby
There are no translations available.

Svatba jako zážitek

Krok do společného života je nezapomenutelným zážitkem pro novomanžele i nejbližší příbuzné. V prostředí hotelu Benica se může stát akcí, na kterou budou dlouho vzpomínat všichni hosté.

Dlouholeté zkušenosti s pořádáním svatebních hostin nám umožňují doladit významný životní okamžik do nejmenších detailů a současně vyhovět všem specifickým přáním šťastné dvojice a vytvořit pro ni originální prostředí.

Obřad může proběhnout u nás

Pokud neplánujete sňatek v obřadní síni a nechcete svatebčany zbytečně převážet z místa na místo, může slavnostní obřad po dohodě s benešovskou matrikou proběhnout v důstojném prostředí přímo v hotelu Benica.

Prostory pro hostinu podle vašich představ

Ať už máte představu komorního posezení několika nejbližších nebo naopak plánujete bohatou akci pro velké množství hostů, v hotelu Benica pro vás připravíme prostory v ideálním rozměru. Uspořádání velkého sálu vám individuálně upravíme, a pokud bude přát počasí, mohou svatebčané využít hotelovou zahradu pro venkovní party s tanečním parketem a dalším servisem. K dispozici je ovšem i několik hotelových salonků různých rozměrů a hotelová restaurace. Všechny prostory slavnostně vyzdobíme podle vašich představ a vkusu.

Slavnostní menu je základ spokojenosti

Kuchyně hotelu Benica je vyhledávaná kvůli tradičně poctivým pokrmům a kvalitě čerstvých surovin. Nabídka zahrnuje českou, mezinárodní a italskou gastronomii. V rámci přípravy organizace celé slavnostní akce vám nabídneme degustaci menu, které si vyberete.

Dokonalé zázemí je samozřejmostí

Kromě kvalitní gastronomie je vám k dispozici ubytování ve 33 pokojích s kompletním vybavením. O spokojenosti hostů hotelu Benica rozhodují i takové detaily, jako je WiFi připojení, velké hotelové parkoviště nebo nové dětské hřiště. To vše v turisty a sportovci hojně navštěvované oblasti nedaleko atraktivního zámku Konopiště.

Poradíme vám s každým detailem

Sebemenší drobnost přispívá k celkovému vyznění slavnostní akce, a proto je s vámi rádi pečlivě probereme a zodpovíme všechny vaše dotazy. Kontaktujte, prosím, paní Petru Kmoškovou na čísle 737 797 214 nebo na emailu Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann.

 

 

mastercard

visa

american_express

cheqdej

gastro

ticket

smarthotel_logo
Logo_sphere_card_DTP_rgb_250px

BEW_logo

BENICA
8,1/10
Jan-Prerovsky-Commercial-Food-Interior-Photography

Kudy z nudy

Kudyznudy.cz - tipy na výlet