Česká verze |Deutch version |English version
Úvod - Reference
Novomanželé Časarovi, září 2017

Novomanželé Časarovi, září 2017

Náš velký den „D“ jsme se rozhodli uspořádat v hotelu Benica. Pod vedením veškerého personálu hotelu Benica proběhl celý den a průběh svatby dle našich představ ve velmi příjemné atmosféře. Výzdoba, jídlo, přístup personálu byl profesionální a perfektní. Personál vždy usměvaný, vstřícný. Poděkování patří i kuchařům - krásně servírované a vynikající jídlo.

Vřele doporučujeme každému, kdo si chce opravdu svatební den užít, neváhejte a navštivte hotel Benica.

Velké díky Vám všem!

Simona a Petr Časarovi

 
Novomanželé Wachaufovi, červenec 2016

Hotel Benica je opravdu krásné místo na svatební hostinu. Velice můžeme doporučit. Hostinu jsme měli v restauraci, kde nám personál nádherně připravili svatební tabuli tak, jak jsme si to představovali. Po celý den se nám veškerý personál opravdu věnoval, paní ředitelka a číšníci byli velice příjemný, ochotný, s velkým úsměvem na tváři. Pokud by si snoubenci rozhodovali, kde si udělají svatební hostinu, atˇneváhají a zamluví si na hotelu Benica, dají si s Vámi schůzku, kde spolu proberete detailně svatební hostinu. Myslíme si, že snoubenci nebudou zklamani. Výzdoba, jídlo, personál a místo objektu to prostě nemá chybu. Velice doporučujeme!!!

Radka a Roman Wachaufovi

Wachaufovi

 

 

 
Novomanželé Kočovi, srpen 2015

Milá paní Renato,

rádi bychom Vám touto cestou vyjádřili ještě jednou velké a upřímné poděkování za pomoc s přípravou naší svatby a za samotný průběh naší svatební hostiny, která se konala v sobotu dne 15.8.2015. Velké poděkování samozřejmě patří též kuchařům i provoznímu personálu. Veškerá jídla servírovaná svatebčanům chutnala fantasticky (máme od nich jen samé pozitivní ohlasy).

Jsme rádi, že jsme náš velký den oslavili právě v hotelu Benica. Pod Vaším vedením a za Vaší obětavé pomoci proběhl náš svatební den přesně podle našich představ ve velmi pěkné atmosféře na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme a velice rádi doporučíme Vaše služby.

S pozdravem

Manželé Šárka a Jirka Kočovi.

 
Awac, spol. s r.o.

Školení AWAC, spol. s r.o.

V průběhu ledna až května 2015 jsme v hotelu uskutečnili několik jednodenních a dvoudenních školení.

Touto cestou chceme poděkovat celému kolektivu hotelu Benica za vynikající servis při našich akcích.

Splnit naše rozmanité a měnící se požadavky nebylo vždy jednoduché. Velmi oceňujeme profesionální, ochotný a osobní přístup celého personálu.

Služby hotelu jsou na velmi dobré úrovni.

Pokud budeme pořádat podobné akce, rádi se do hotelu vrátíme.

za AWAC, spol. s r.o.

L. Bouda

 

 
Novomanželé Škvorovi, červen 2014

Pokud si chcete svůj svatební den opravdu užít bez stresu, že bude o svatebčany dobře postaráno, dobře se najedí, napijí a vůbec, že se jim bude s vámi ve váš den líbit, tak se svěřte do péče hotelu Benica. Paní ředitelka Renatka Forejtová, je skutečný anděl a svůj team – personál si vybudovala na skutečně profesionální a neskutečně lidské úrovni.  Nic nebylo během našeho dne problém a už v průběhu svatby nám svatebčané sdělovali své nadšení z místa oslavy. Ale pozor aktivity paní ředitelky se neomezují pouze na hotel! Pro nás přímo zajišťovala i výzdobu kostela, kde jsme byli oddáni a před kostel bez problému přistavila i profesionální stánek s občerstvením. Takže jsme jediná svatba mezi našimi přáteli, u níž byla příjemná i jindy trochu únavná chvíle, focení novomanželů. Na jediné riziko vás musíme poctivě upozornit, a to pokud se svěříte do péče paní ředitelky, tak vám bude po svatebním dnu kontakt s ní chybět.

Vera a Milan

 

neradovi

 

 

 
Novomanželé Duff, leden 2014
Dobrý den,

rádi bychom Vám tímto poděkovali za tu nejlepši svatební hostinu a následnou zábavu, jakou jsme si mohli přát. Skutečnost absolutně předčila veškerá naše očekávání. Váš profesionální přístup a přátelský personal vytvořil pro ná velmi příjemnou a uvolněnou atmosferu, jíidlo bylo naprosto bezkonkurenční a výzdoba překrásná. Naši hosté si ještě dlouho po naší svatbě pochvalovali celou organizaci svatební hostiny a zábavy a opakovaně se zmiňovali o delikátnim pohoštění, jaké ještě nezažili. Upřímně bych Vás doporučila každé budoucí nevěstě.

Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.

Stewart & Martina Duf

MS222

 
Novomanželé Novotní, září 2013

Dobrý den,

Ani v té nejtajnější mysli mě nenapadlo, jaké prostředí a kolektiv lidí, podílejících se na průběhu svatebního oběda a následné zábavy, nás na hotelu Benica čeká. Byla jsem vždy po sezení a dalším dolaďováním organizačních věcí, s paní ředitelkou Renatou Forejtovou, ujišťována, že budu překvapená, ale výsledek doslova PŘEDČIL má očekávání.

Nádherná výzdoba, která mě tak TAK zaskočila, podkreslená podmanivou hudbou, mi až vehnala slzy do očí.

Přála jsem si vždy svatbu (asi jako každá nevěsta), na které všechno vyjde do puntíku a bude se na ní dlouho vzpomínat . MUSÍM říct, že díky mému novomanželi a OHROMNĚ šikovné paní ředitelce Renatě Forejtové a jejímu báječnému kolektivu, to byl ten NEJ...NEJKRÁSNĚJŠÍ den v mém životě na který budu vždy s radostí vzpomínat. Opravdu se slovy a pár větami nedá vyjádřit všechno to nadšení, které ještě ve mně přetrvává a jsem za to neskutečně ráda.

Všem moc a moc děkuji

Radka Novotná

jemnitA4-7_pp

 

 

 
Novomanželé Dvořákovi

Dobrý den,

Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat za výbornou organizaci naší svatební hostiny. Počínaje přípravou svatebního stolu, přes výtečné jídlo (i večerní raut) až po báječnou atmosféru, která umocnila náš den. Nejen my dva, ale i všichni naši hosté byli velice spokojení.  Proto budeme rádi doporučovat služby hotelu Benica dalším párům, které by chtěli prožít svůj den ve velkém stylu. Ochota paní ředitelky Forejtové Auersvaldové a personálu, kteří zajistili bezchybný průběh večera, byla úžasná. Na hostinu a celý večer budeme rádi vzpomínat..

S pozdravem  manželé Dvořákovi

 

 
Novomanželé Kašparovi, červen 2013

Hotel Benica jsme s manželkou znali již z minulosti díky v místě vyhlášené restauraci. Dostupnost hotelu je také velice dobrá. Zvolili jsme si ho proto pro naši svatební hostinu. Skutečnost předčila naše očekávání. Od příprav svatební hostiny počínaje až samotným průběhem svatební hostiny konče. Vše probíhalo na profesionální úrovni. Personál je vstřícný a ochotný, kuchyně znamenitá. Na první pohled je jasné, že veškerý personál hotelu pracuje nad rámec svých povinností.

Chtěli bychom Vám ještě jednou za vše poděkovat!

S pozdravem

Jana a Jan Kašparovi

 

 
Novomanželé Hofírkovi, 2012

Chtěli bychom Vám s manželem poděkovat za krásnou vzpomínku, nejen my ale i ostatní. Všem se u Vás moc líbilo.

Jídlo bylo moc výborné, výzdoba byla fakt supr a vůbec Vám i všemu personálu děkujeme za trpělivost a snahu.

Byli sme spokojeni a určitě Vás budu všude doporučovat, za Váš laskavý a profesionální přístup a hlavně vzájemnou domluvu.

Děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků.

Hofírková a Hofírek

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3

mastercard

visa

american_express

cheqdej

gastro

ticket

smarthotel_logo
Logo_sphere_card_DTP_rgb_250px

BEW_logo

BENICA
8,1/10
Jan-Prerovsky-Commercial-Food-Interior-Photography

Kudy z nudy

Kudyznudy.cz - tipy na výlet