Úvod Pokoje

Pokoje

V našem hotelu naleznete několik typů pokojů. Převážnou většinu tvroří dvoulůžkové pokoje. K dispozici jsou spojené nebo oddělené postele se samostatnými matracemi.

Každý pokoj je vybaven předokenní roletou, která umožňuje naprostou tmu a klid v pokoji, čímž výrazně napomáhá nerušenému odpočinku.

Všechny pokoje jsou dostupné výtahem nebo po schodech.

Aktuálně je k dispozici 67 lůžek / 75 lůžek včetně přistýlek /.

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkové pokoje máme v nabídce dva. Můžete si vybrat pokoj se sprchovým koutem nebo pohodlnou vanou. Postele mají nadstandardní šířku i výšku matrace pro dokonalý odpočinek. Výhled je na fotbalový stadion.

Rezervovat Zobrazit více
Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

Všechny naše dvoulůžkové pokoje mají oddělené postele s pohodlnými, vysokými matracemi. Komfortní, nově zrekonstruované koupelny jsou vybavné sprchovým koutem, fénem a kvalitní kosmetikou.

Rezervovat Zobrazit více
Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj

Tento prostorný pokoj se třemi oddělenými postelemi má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, kvalitní kosmetikou a fénem.

Rezervovat Zobrazit více
Čtyřlůžkový pokoj

Čtyřlůžkový pokoj

Velmi prostorný čtyřlůžkový pokoj nabízí komfortní spaní na oddělených postelích. Pokoj má dostatek úložného prostoru, k dispozici je sedačka a konferenční stolek. Velká koupelna je vybavená sprchovým koutem, kvalitní kosmetikou a fénem.

Rezervovat Zobrazit více
Apartmán

Apartmán

K dispozici jsou čtyři apartmány, které nabízejí velkorysý prostor. Dva z těchto apartmánů lze propojit a vytvořit tak velký pokoj až pro 6 osob. Dva z apartmánů mají koupelnu s vanou, dva jsou se sprchovým koutem. Všechny koupelny mají denní světlo, kvalitní kosmetiku a fény.

Rezervovat Zobrazit více