Úvod Pokoje

Pokoje

V našem hotelu naleznete několik typů pokojů. Převážnou většinu tvroří dvoulůžkové pokoje. K dispozici jsou spojené nebo oddělené postele se samostatnými matracemi.

Každý pokoj je vybaven předokenní roletou, která umožňuje naprostou tmu a klid v pokoji, čímž výrazně napomáhá nerušenému odpočinku.

Všechny pokoje jsou dostupné výtahem nebo po schodech.

Aktuálně je k dispozici 67 lůžek / 75 lůžek včetně přistýlek /.

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkové pokoje máme v nabídce dva. Můžete si vybrat pokoj se sprchovým koutem nebo pohodlnou vanou. Postele mají nadstandardní šířku i výšku matrace pro dokonalý odpočinek. Výhled je na fotbalový stadion.

Rezervovat Zobrazit více
Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

Všechny naše dvoulůžkové pokoje mají oddělené postele s pohodlnými, vysokými matracemi. Komfortní, nově zrekonstruované koupelny jsou vybavné sprchovým koutem, fénem a kvalitní kosmetikou.

Rezervovat Zobrazit více
Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj

Tento prostorný pokoj se třemi oddělenými postelemi má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, kvalitní kosmetikou a fénem.

Rezervovat Zobrazit více
Čtyřlůžkový pokoj

Čtyřlůžkový pokoj

Velmi prostorný čtyřlůžkový pokoj nabízí komfortní spaní na oddělených postelích. Pokoj má dostatek úložného prostoru, k dispozici je sedačka a konferenční stolek. Velká koupelna je vybavená sprchovým koutem, kvalitní kosmetikou a fénem.

Rezervovat Zobrazit více
Apartmán

Apartmán

K dispozici jsou čtyři apartmány, které nabízejí velkorysý prostor. Dva z těchto apartmánů lze propojit a vytvořit tak velký pokoj až pro 6 osob. Dva z apartmánů mají koupelnu s vanou, dva jsou se sprchovým koutem. Všechny koupelny mají denní světlo, kvalitní kosmetiku a fény.

Rezervovat Zobrazit více
Těšíme se na Vaší návštěvu.
COVID opatření

Platná "Covid" opatření

Vážení hosté,

z rozhodnutí vlády nebude od 9. července k návštěvě služeb stačit jedna dávka očkování. Bez testů na covid-19 nebo dokladu o prodělání nemoci budou do restaurací či hotelu  smět jen lidé, kteří budou mít 14 dní od druhé dávky očkování.

Kdo má za sebou pouze jednu dávku, bude se opět muset nechat testovat.

Pravidla platná do 8.7. jsou k náhledu zde:

https://covid.gov.cz/situace/obchod-sluzby/ubytovani

Děkujeme za respektování a dodržování nařízení.

Tým hotelu Benica