Úvod Restaurace / svatby Svatební hostiny

Svatební hostiny

Svatební hostiny

Rezervace

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní formulář

Vážení snoubenci,

nabízíme Vám bohaté zkušenosti v oblasti pořádání svatebních hostin.   

Kapacitně jsou naše prostory ideální na svatby do 60-ti osob.

 Velké parkoviště pro svatební hosty, prostor na tanec, velká místnost na hlavní svatební hostinu a hotelová zahrada nabízejí velmi kvalitní zázemí pro všechny zúčastněné.


Naší hlavní silnou stránkou je svatební výzdoba včetně prostření stolů a kvalitní domácí kuchyně.
Dle počtu osob se mohou svatební hostiny odehrávat ve velkém konferenčním sále. Tento prostor má oproti ostatním mnoho výhod - zajistí Vám naprosté soukromí, oddělený vstup mimo hlavní vstup do hotelu, přímý vstup na terasu a hotelovou zahradu, která bývá v létě hojně využívaná pro večerní pokračování oslavy.

Pro ryze venkovní variantu lze samozřejmě využít pouze hotelovou zahradu, jejíž součástí je i venkovní bazén. Zahrada má plné vybavení ke grilování  a dostatek prostoru na tanec.

Ke svatebním hostinám a hlavně pak na večerní tancování výborně poslouží restaurace hotelu. Pro větší svatby jsou tyto prostory připraveny exkluzivně pro Vás. Z restaurace je přímý vstup na venkovní zahrádku.

Velmi nám záleží na tom, aby Váš svatební den proběhl dle Vašich představ a bez jakýchkoli starostí ohledně kvality poskytovaných služeb hotelu Benica.
 

Pro nezávaznou prohlídku prostor a více informací nás můžete kdykoli kontaktovat na emailu petra.kmoskova@benica.cz nebo telefonu 737 797 214 nebo 737 797 212